کلینیک دندانپرشکی

مرکز دندانپزشکی جهاد علوم پزشکی

«جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران» همزمان با تأسیس جهاددانشگاهی در سال ۱۳۵۹ آغاز به کار کرده است و در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و مدیریت مراکز خدمات تخصصی درمانی فعالیت می‌کند.

درباره مرکز

یک جمله یا عبارت درباره مرکز، معرفی کوتاه و یک معرفی جامع که با کلیک کردن روی کلید زیر به آن صفحه خواهند رفت

تیم دندانپزشکی

دندانپزشکان این مرکز افرادی مجرب، باسابقه هستند و اغلب در دانشگاه‌های تهران تدریس می‌کنند.

پرسنل

تعامل با مراجع و احترام به بیمار و همراهان جزو اصول حرفه‌ای کادر اداری و پرسنل ما است.

درباره ساختمان مرکز و امکانات

مرکز دندانپزشکی جهاد دانشگاهی با دو شعبه فعال در خیابان انقلاب و میدان هفت تیر، دارای محیطی آرام و بخش مجزای اطفال و جراحی، در حال خدمت رسانی به مردم عزیز است.

مرکز شماره یک در خیابان انقلاب دارای ۸ یونیت و مرکز هفت تیر دارای ۵ یونیت است. هر دو مرکز مجهز به سیستم استریلیزاسیون پیشرفته (اتوکلاو B) و اتاق CSR است.

درباره مدیریت و نحوه اداره مرکز

یکی از اصول مدیریت مرکز که بر پایه ارتباط با بیمار بنا شده، ایجاد یک ارتباط موثر و نتیجه‌گرا از لحظه پذیرش تا درمان کامل است. هدف نهایی مرکز دندانپزشکی جهاد دانشگاهی ایجاد ارتباط موثر با بیمار، رضایت‌مندی و وفادارسازی او است.

مرکز دندانپزشکی یکی از مراکز درمانی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران است. جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی یکی از واحدهای جهاددانشگاهی فعال در سراسر ایران است.

امکانات عالی

شعبه یک در خیابان انقلاب دارای ۸ یونیت و شعبه دو در میدان هفت تیر دارای ۵ یونیت است. هر دو مرکز مجهز به سیستم استریلیزاسیون پیشرفته (اتوکلاو B) و اتاق CSR هستند.

دندانپزشکان حرفه ای

دندانپزشکان این مرکز افرادی مجرب، باسابقه و اغلب آنها هیئت علمی دانشگاه‌های تهران هستند.

پرسنل توانمند حرفه‌ای

تعامل با مراجع و احترام به بیمار و همراهان سرلوحه رفتارهای حرفه‌ای کادر اداری و پرسنل مرکز دندانپزشکی جهاد دانشگاهی است.

ویدئوی معرفی کلینیک دندانپزشکی جهاد

تمامی حقوق سایت متعلق به جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران است - طراحی شده توسط محتواژه